Batorz

Stok narciarski w Batorzu usytuowany w malowniczej okolicy Roztocza Zachodniego zadebiutował zimą 2005 roku jako drugi na Lubelszczyźnie. Przez szereg lat dokonywano modernizacji stoku oraz przynależącego do niego zaplecza, aby spełnić wszelkie wymagania stawiane przez naszych klientów.

Obecnie usytuowane na obrzeżach dwa podporowe wyciągi narciarskie, o łagodnym rozruchu ułatwiającym start szczególnie narciarzom mniej zaawansowanym, prowadzą do trzech tras zjazdowych o różnych stopniach trudności o długości 480, 400 i 350m. Niewątpliwym atutem każdej z tras jest ich wyprofilowanie - wszystko po to aby dawały narciarzom jak najwięcej przyjemności z jazdy.

Pierwsza, usytuowana wzdłuż lewego wyciągu jest trasą, z którą powinien poradzić sobie każdy narciarz czy snowboardzista. Natomiast trasa zlokalizowana wzdłuż prawego wyciągu – przy lesie jest trasą wymagającą, stworzoną specjalnie dla tych o sportowym zacięciu. Trzecia trasa zjazdowa prowadząca od górnej stacji lewego wyciągu do dolnej stacji prawego wyciągu usytuowana w poprzek stoku jest rajem dla snowboardzistów.  Funkcjonujący od 2013 roku park snowboardowy został zaprojektowany przez przedsiębiorstwo specjalizujące się w tworzeniu tego typu obiektów i cieszy się pozytywną opinią wśród snowboardzistów. Uzupełnieniem stoku zasadniczego jest bezpieczna „ośla łączka” z 80m trasą zjazdową.

Co nas wyróżnia?

  • doskonale wyprofilowane i przygotowane trasy, dostosowane do stylu jazdy i umiejętności każdego narciarza
  • wyciągi narciarskie o dużej przepustowości, zapewniające łagodny rozruch podczas startu
  • profesjonalnie wykonany Snowpark
  • kompleksowość ośrodka

 

 

Warunki na stoku

 

Pokrywa śnieżna: -

Warunki :   -

Wyciągi czynne:   OŚLA ŁĄCZKA  -  NIE

                               WYCIĄG I   - NIE

                                         Trasa  I  - NIE

                                          Nartrostrada  - NIE

                                  WYCIĄG II          - NIE

                                        SNOWPARK         -NIE

Wypożyczalnia: NIE

BAR : TAK

Hotel

Szybki kontakt

Telefon(w godzinach pracy ośrodka: (15) 874 50 28, 609-59-07-07

Adres e-mail: wotex@onet.eu

Pozycja GPS: 50°51'15.54 N, 22°29'38.02 E (50.854317,22.493894)

Copyright © Batorz Ski - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.
Batorz Ski
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij